Корзина
47 отзывов
НЕМО - снаряжение для подводной охоты и дайвинга
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер

Трубки

Трубка для підводного полювання
М'яка, якщо Ви плануєте полювати в зарослях, корчах та пірнати під різноманітні об'єкти (Marlin Soft, Omer Zoom Pro, Samurai Extreme, SubGear Apnea, Salvimar Silikonair). Жорстка, якщо основним місцем полювання є очерети чи місця з сильним рослинним покривом( Marlin Classic). Напівжорстка - універсальна, не вірбрує на течії, підходить майже для будь яких умов полювання (Sporasub Breeze, Omer Zoom, Marlin Matte, Mares Samurai, Mares Dual).
Зазвичай, мисливські трубки виготовляються з матового силікону та вигнутої форми. Мисливська трубка повинна бути без нижнього клапану. Для максимального зменшення шуму та попередження потрапляння води всередину встановлюють http://nemo-diving.prom.ua/p17085855-klapan-trubku-pelengas.html.
Трубки для дайвінгу та пляжного відпочинку
Такі трубки найчастіше виготовляються з жорсткою основою та нижнім клапаном. Наявність нижнього клапану дозволяє плавцеві рівномірно дихати. Жорстка основа зменшує вібрацію трубки на хвилях чи сильній течії. Внизу трубки дуже часто встановлюють м'яку рухому частину - гофру, що значно розвантажує щелепні м'язи та дозволяє дайверам швидко переключатись з регулятора на трубку. У верхній частині трубки встановлюють фрітоп або хвилевідбивач. Фрітоп, або верхній клапан - це система, що значно знижує потрапляння води в трубку. Зазвичай такі трубки маркують позначкою DRY. Хвилевідбивач - це рухома система на кінці, яка перешкоджає заливанню води та потраплянню бризок всередину трубки. Пляжні та дайверські серії мають яскраве забарвлення та дозволяють легко помітити людину в воді.
Найкращі приклади таких серій можна знайти в Aqualung, Cressi, Marlin, SubGear.
Більшість трубок виготовляють стилем унісекс, вони мають довжину 40-44см та діаметр 2,5см. У всіх трубках встановлено силіконовий загубник. Ряд моделей з вужчим загубником SubGear Apnea, Aqualung Heliox підходять також для дітей (запитайте про набори для дітей у нашого консультанта 0977776112).